top-quality best luxury replica watches in our wholesale and retail online store. rolex swiss https://www.hublot.to/ contends onto steady advancement. just about every of who sells the best tag heuer replica has been given a fantastic watchmaking connotation. best 30%off aaaa perfect rolex watch at discount price. offer all kinds of high quality orologi replica which you need. fantastic best high quality wigs far more lovely. swiss best https://www.tomfordreplica.ru/. high quality chloe replica deals with lots of prospects. a discount designer thombrownereplica.ru wholesale thom browne wholesale and retail online store! www.numberone.to are very perfect in our online store.

Články - Sklo porcelán
Souprava LOUISE
  Porcelánová souprava LOUISE Když byl v roce 1962 zaveden do výroby v Karlovarském porcelánu na závodě v Březové nový tvar Jaroslava Ježka pod jménem „LOUISE“, skončilo definitivně období tzv. Bruselu. To znamenalo především výraznou změnu v designu, což v porcelánu prezentuje -tvar LOUISE. Asymetrie amorfních tvarů v siluetách protáhlých ladných linií je vystřídána klasickým rotačním klasickým tvarem, který se vrací ke kořenům porcelánu. 
Zobrazit více
Porcelánový soubor TOM
 Na počátku nebylo slovo, ale skica šálku a cukřenky, které byly určeny jako nabídka pro jednorázovou akci. Samo o sobě nic významného. Ale jak se zakrátko ukázalo, potenciál a možnosti jednoduché formy byly natolik inspirativní, že se přímo nabízelo jejich využití jako vynikající základ pro vytvoření kompletního porcelánového souboru. Konstrukce a vývoj jídelní soupravy si vyžádal i kompletní nové řešení plochých výrobků - talířů a mís. Pozitivem tohoto počinu bylo nové tvarové řešení těchto výrobků, které se díky miskovitému tvaru liší od talířů klasických s plochými horizontálními okraji, jimž říkáme prapory.
Zobrazit více
© 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo studio FlexiSoftware.cz.