Spustili jsme nový eshop!
 Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nový internetový obchod. Změnil se vzhled a ovládání stránek, doufáme, že se vám se systémem bude dobře pracovat a bude pro vás přehledný. Pokud by jste měli jakýkoli dotaz k ovládání, objednávkách nebo by náhodou něco nefungovalo, tak budeme velice rádi, když nás o tom budete informovat na emailu: Juliie.Kyiashkina@igdz.cz Přejeme příjemný a pohodlný nákup.   Přejít na Eshop
Zobrazit více
Modré třešně
Motiv Modrých třešní (Blue Cherry) se poprvé objevuje v malbě na porcelán na počátku 20. století. Dekor a technika jeho provedení navazuje na vlnu nových inspiračních motivů, které přicházejí do porcelánové malby od osmdesátých let.
Zobrazit více
Dětský porcelán
Společnost Thun 1794 a.s. nabízí pro naše nejmenší množství zajímavých dekorů. Jedním z nejoblíbenějších a nejprodávanějších dekorů je postavička Krtka, na kterou má naše společnost uzavřenou exkluzivní smlouvu pro český trh. Výrobky pro děti jsou z hlediska zdravotní nezávadnosti v souladu s nařízeními Evropského společenství a České republiky (Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004 ze dne 27.10.2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami;, Vyhláška MZ ČR č. 38/2001 Sb. O hygienických požadavcích na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy v platném znění; Nařízení komise (ES) č. 2023/2006 ze dne 22.prosince 2006 o správné výrobní praxi pro materiály a předměty určené pro styk s potravinami).
Zobrazit více
LOOS
Nový porcelánový servis LOOS, novinka roku 2014! Ne tak docela. Nenechte se zmást jeho designem, ale ani názvem. Tato forma totiž vznikla v roce 1987, a v roce následujícím byl tento soubor vystaven poprvé na veletrhu ve Frankfurtu. V témže roce získal pak cenu Institutu průmyslového designu za design - Křišťálový jehlan.
Zobrazit více
Soubor EYE
Talířová souprava
Porcelánový soubor EYE Prestižní jarní veletrh Ambiente 2016 ve Frankfurtu nad Mohanem je pro Thun 1794 a.s. příležitostí k prezentaci nového kompletního porcelánového souboru EYE. Tento počin rozšiřuje stávající tvarovou škálu celé kolekce nabídky od servisu Bernadotte, který i přes svoji více než stoletou historii neztrácí nic ze své popularity a uzavírá se přesahem do současnosti ryze soudobým kreativním souborem.
Zobrazit více
Oblíbený tvar Bernadotte
Rozsáhlý soubor Bernadotte se již po několik desetiletí vyrábí v provozu společnosti Thun 1794 a.s. Concordia v Lesově u Karlových Varů. Soubor je vyráběn v bílém provedení a v barvě slonové kosti.
Zobrazit více
Souprava LOUISE
Kávová souprava Marie Louise
Porcelánová souprava LOUISE Když byl v roce 1962 zaveden do výroby v Karlovarském porcelánu na závodě v Březové nový tvar Jaroslava Ježka pod jménem „LOUISE“, skončilo definitivně období tzv. Bruselu. To znamenalo především výraznou změnu v designu, což v porcelánu prezentuje -tvar LOUISE. Asymetrie amorfních tvarů v siluetách protáhlých ladných linií je vystřídána klasickým rotačním klasickým tvarem, který se vrací ke kořenům porcelánu. 
Zobrazit více
Porcelánový soubor TOM
Na počátku nebylo slovo, ale skica šálku a cukřenky, které byly určeny jako nabídka pro jednorázovou akci. Samo o sobě nic významného. Ale jak se zakrátko ukázalo, potenciál a možnosti jednoduché formy byly natolik inspirativní, že se přímo nabízelo jejich využití jako vynikající základ pro vytvoření kompletního porcelánového souboru.
Zobrazit více
© 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo studio FlexiSoftware.cz.